To jest strona Ligi Squasha

dla wszystkich co potrafią utrzymać rakietę!

Zgłoszenia

Każdy kto ma tylko ochotę zagrać w naszej lidze jest zawsze mile widziany.

Czym to grozi :)?

Jeżeli jesteś graczem początkującym to musisz zaakceptować fakt, że pierwsze Twoje mecze będą dla Ciebie małą udręką. Podjąłeś ryzyko gry z zawodnikami, którzy już zapłacili swoje "frycowe" i teraz są od Ciebie bardziej doświadczeni. Jeżeli wykażesz się determinacją i silną wolą oraz chęcią poprawy swoich umiejętności to za kilka miesięcy ty będziesz egzaminatorem dla nowych adeptów squasha.

Organizacja grup rozgrywkowych.

Gracze rozgrywają swoje mecze zazwyczaj w grupach o podobnych umiejętnościach. Obecnie są dwie grupy (A i B). Składy w każdej z nich ustalane są na podstawie osiągniętych wyników z poprzedniej kolejki i potwierdzonych zgłoszeń.

Jak się zgłosić?

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z linku obok:) "Zapisy na ligę" lub bezpośredni kontakt (lub sms) pod nr tel. 604 588 600 i deklaracja zgłoszenia do danej kolejki ligowej. Można również wykorzystać formularz zgłoszeniowy w zakładce "Kontakt".

Jeżeli osoba zgłaszająca się rozpoczyna swoją przygodę ze squashem to najprawdopodobniej zagra w grupie B. Gracze ze znanym dorobkiem w zawodniczej karierze squashowej zapraszani są do grupy A.

System rozgrywania meczy.

W przypadku grup 7 lub 8 osobowych mecze w grupach rozgrywane są do dwóch setów (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów z tzw. "nagłą śmiercią" w przypadku stanu meczu 8:8 lub 10:10 (tzn. bez przewag)

Przy mniejszym stanie osobowym grup (mniejszej lub równej 6 graczy) mecze rozgrywane są w systemie "best of three" (możliwe wyniki to 2:1 lub 2:0).

Możliwość szkolenia.

Dla każdego z graczy, który wyrazi tylko chęć poprawiania swoich umiejętności pod okiem trenera, oferta specjalna na lekcje squasha.

Każde zgłoszenie lub chęć umówienia treningu można wysłać pod adres: Treningi.